top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

27-ego kwietnia ukazał się kolejny singiel atem pt. Rycerz

Nie będziemy mówić o Eurowizji - to nie nasz klimat, za to zapraszamy Was w muzyczną podróż z ... atem to od dziś singiel dnia w Radio Kuropatwa


Pod nazwą atem kryje się wokalistka i autorka tekstów Justyna Chachuła, która od początku działalności współpracowała z dwoma gitarzystami i kompozytorami - Krystianem Czerniewskim i Hubertem Müllerem, natomiast niedawno do prac nad debiutancką płytą - oprócz Krystiana Czerniewskiego i Huberta Müllera - zaprosiła również Radka Bednarka i Patryka Sobieckiego. Za miks i mastering nowych piosenek odpowiada Marcin Gajko (ceniony za współpracę m.in. z Brodką, Rojkiem, Darią Zawiałow).atem swoje początki łączy z sukcesami na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie czy w ramach finału przesłuchań do Jarocin Festiwal, gdzie zostali zauważeni i zakwalifikowani m.in. przez Katarzynę Nosowską, Piotra Metza. Mają za sobą wiele koncertów w całym kraju, m.in. jako support Darii Zawiałow.


Po kilku latach przerwy w działalności i przygotowań materiału na debiutancką płytę, nawiązali współpracę dystrybucyjną z Universal Music Polska. Single zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy i słuchaczy - grają je m.in. Radio Nowy Świat, Radio 357, Chillizet, Radio Kolor, Czwórka, Afera, Meloradio. Zostały także piosenkami dnia m.in. w Radiu 357. Zwieńczeniem kilku singli będzie płyta, która ukaże się jeszcze w 2023 roku.


Justyna Chachuła o utworze „Rycerz”

Utwór „Rycerz” jest o poszukiwaniu „prawdziwego” człowieka, z którym można dzielić swoje trudności i przy którym można być sobą – nie trzeba przy nim zakładać masek, szukać kolejnych „zbroi”, by uchronić się przed zagrożeniem. Miłość, w tej piosence, została celowo wyidealizowana i zestawiona z etosem rycerza, by pokazać, że jesteśmy daleko od naszych wymyślonych idei i bywamy hipokrytami.


press atem
.pdf
Download PDF • 2.93MB

Zapraszamy na naszą antenę ...


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page