top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Biblioteka – Centrum Kultury w Łubiance z nowym wyposażeniem

Stoły, krzesła a także rzutniki o łącznej wartości 67 tys. złotych trafią do Biblioteki – Centrum Kultury w Łubiance. Dzięki pozyskanemu przez Gminę Łubianka dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego BCK będzie mogło działać jeszcze prężniej!To bardzo dobra wiadomość dla uczestników wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę.


- Udało nam się zakupić wiele sprzętu pozwalającego organizować wydarzenia (również plenerowe) na jeszcze wyższym poziomie. Nie zabrakło również sprzętu dla osób z niepełnosprawnością oraz ścianek sensorycznych czy piankowych klocków, które z pewnością przypadną do gustu małym mieszkańcom Gminy Łubiankawylicza Danuta Kwiatkowska dyrektor Biblioteki - Centrum Kultury w Łubiance.
Zakup wyposażenia służącego szerzeniu lokalnej kultury w dziedzictwa kulturowego do pomieszczeń Biblioteki - Centrum Kultury w Łubiance realizowano do 31 grudnia 2022 r. Nowe nabytki uatrakcyjniły bazę kulturalną poprzez zakup wyposażenia do Biblioteki - Centrum Kultury w Łubiance.


Kwota dofinansowania przez Urząd Marszałkowski w Toruniu, w ramach środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, wyniosła 42 650 zł, co stanowi 63,63% wartości projektu. Całkowita kwota zadania – 67 028,86 zł.31 wyświetleń0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page