top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Grillowisko Zławieś Wielka - przystanek Twojej podróży

Grillowisko w Złejwsi Wielkiej znajduje się tuż przy drodze krajowej nr.80, dokładnie, pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Powstało dla wszystkich miłośników pysznego, grillowanego jedzenia.Na rozżarzonym ruszcie każdego dnia znajdziesz u nich kiełbaski, szaszłyki, pstrąga w ziołach, ziemniaki i naszą słynną karkówkę w sosie cebulowym.


Od samego początku stawiają na wysokiej jakości  produkty lokalne. Dlatego starannie wybierają dobre mięso, ryby, warzywa i przyprawy.  Od progu poczujesz przyjemny zapach grillowanego mięsa i zobaczysz szeroki uśmiech naszej załogi!


Grillowisko jest przyjazne dzieciom i kudłatym pupilom. Na najmniejszych gości czeka kącik do rysowania a przy pięknej pogodzie znajdujący się na terenie plac zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą i ścianką wspinaczkową. Natomiast każdy czworonóg może liczyć na miskę chłodnej wody.


Grillowisko usytuowane jest przy ścianie lasu więc jeżeli masz ochotę na spacer po lesie czy jesienią zbieranie grzybów to idealne miejsce :)Zapraszamy serdecznie wszystkich, na pyszne i zdrowe dania z grilla.

W Grillowisku poczujesz rodzinną atmosferę i najesz się do syta !
20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page