top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych zaprasza na trzecią edycję kursu zawodowego Terapeuta Żywieniowy, który rozpoczyna się już 19 kwietnia.

Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych zaprasza na trzecią edycję kursu zawodowego Terapeuta Żywieniowy, który rozpoczyna się już 19 kwietnia.
 

 

Celem kursu jest uzyskanie kompetencji i kwalifikacji w zakresie zawodu „Terapeuta żywieniowy”, kod zawodu 323090. Kurs realizowany jest w wymiarze 220 godzin podczas dwunastu zjazdów (jeden weekend w miesiącu).

 

 

Istnieje możliwość odbycia szkolenia w formie stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej. Edukacja żywieniowa dla kursantów kursu Terapeuty Żywieniowego obejmuje szeroki zakres tematów, które pozwalają zrozumieć znaczenie prawidłowego odżywiania dla zdrowia i dobrostanu organizmu.

 

 

Kurs ma na celu przygotowanie kursantów do pracy jako terapeuci żywieniowi, którzy będą mogli świadczyć profesjonalną opiekę żywieniową oraz pomagać pacjentom w osiąganiu i utrzymaniu zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie.

 

 

Podczas zajęć terenowych kursu zawodowego Terapeuty Żywieniowego nabierzesz nowych kompetencji. Warsztaty kuchni terapeutycznej dla uczestników kursu zawodowego terapeuty żywieniowego umożliwią naukę praktycznych umiejętności przygotowywania posiłków z uwzględnieniem zasad zdrowego odżywiania.

 

 

 

Uczestnicy w trakcie zajęć zdobywają  wiedzę na temat doboru składników, metod gotowania oraz planowania odpowiednich diet w różnych jednostkach chorobowych aby wspierać proces leczenia i poprawę stanu organizmu.

 

Jeśli czujesz, że tematyka kursu jest Ci bliska i chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem telefonu:


784 911 403 lub 666 828 880 albo na stronę internetową https://www.instytutzielarstwa.pl/.Zaczynamy już 19 kwietnia, zainwestuj w siebie!

49 wyświetleń0 komentarzy

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page