top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Jubileusz Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Powiatu Toruńskiego

Rafał Lewandowski, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Toruńskiego w roku szkolnym 2023/2024 świętuje jubileusz 20-lecia pracy zawodowej. Najlepsze życzenia jubilatowi złożyli Starosta Toruński Marek Olszewski i Burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński.


Rafał Lewandowski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. W 2004 roku rozpoczął pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego w chełmżyńskich szkołach. Obecnie pracuje w Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży ucząc młodzież o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Poza nauczaniem radny jest także trenerem młodych piłkarzy. Jest prezesem i założycielem Akademii Piłkarskiej GOL Chełmża i członkiem zarządu Klubu Sportowego Legia Chełmża. Zasiada także w zarządzie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2018 roku łączy obowiązki dydaktyczne i trenerskie z pełnieniem funkcji radnego Rady Powiatu Toruńskiego.


- Niech ten jubileusz obfituje w same dobre, niezapomniane chwile. Jako nauczyciel z pasją i prawdziwy pasjonat sportu spełnia się Pan w tej trudnej, ale jakże odpowiedzialnej roli przyznaje Starosta Toruński Marek Olszewski gratulując jubilatowi.


Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu przyznaje, że pomimo dużego doświadczenia, praca z dziećmi i młodzieżą ciągle daje mu mnóstwo satysfakcji. - Często spotykam się z wypaleniem zawodowym wśród nauczycieli. Ja jednak tego nie doświadczyłem. Przyznaję, że ciągle bardzo lubię swoją pracę zapewnia Rafał Lewandowski. Z okazji 20-lecia pracy zawodowej starosta przekazał radnemu list gratulacyjny, okolicznościową grafikę i tort. Życzenia złożył jubilatowi także gospodarz jedynego miasta w powiecie toruńskim. - Życzę ciągłej satysfakcji z pracy, także tej samorządowej na rzecz mieszkańców naszego pięknego miasta powiedział Burmistrz Jerzy Czerwiński.


W prezencie od burmistrz radny otrzymał wydany przez Miasto Chełmża album poświęcony Jezioru Chełmżyńskiemu.
Zdjęcia autorstwa Olka Urbańskiego

10 wyświetleń0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page