top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Ludzie listy piszą…
Napływają do naszej redakcji ostatnio listy dotyczące Gminy Zławieś Wielka, postanowiliśmy udostępniać Wasze sprawy na naszym radiowym profilu a także antenie.


Dziś kilka pytań od naszych Słuchaczy do wójta Gminy Zławieś Wielka pana Marcina Swaczyny.


1.    Naprawiana jest obecnie część ul. Piekarskiej i jak można jeździć ciężkim sprzętem po ścieżce rowerowej, która niedawno została oddana do użytku? Jedno naprawiamy a drugie niszczymy? Skończy się napawa piekarskiej to zacznie pan naprawiać ścieżkę rowerową? To jest pana gospodarność?


2.    Przystanki w naszej gminie są w stanie tragicznym, brud i smród, aż strach się schować przed deszczem. A przecież stoją przy drogach i ładną mamy wizytówkę dla gości. Wstyd panie wójcie.


3.    Słuchałem pana wywiadu z dnia zaprzysiężenia (jest dostępny na naszej stronie – przyp. Redakcji) i nie widzę aby wprowadził pan choć jedną z obietnic. Otwarta gmina? Ale dla kogo? Jak mieszkańcy z małych miejscowości mają się dostać do urzędu aby załatwić sprawę? Może to panu wydawać się dziwne, ale nie każdy ma czy potrafi prowadzić samochód, a transport publiczny w gminie to kpina.


4.    Dlaczego drogi nie są naprawiane choć doraźnie? Czy mieszkańcy a szczególnie kierowcy mają się zorganizować i pozwać Gminę za uszkodzone podwozia samochodów? Faktury za naprawy na Urząd Gminy i zanosimy do pana wójta Swaczyny! Co mamy w zamian? Stylizowane zdjęcia z życia pana wójta, tym się ludzie nie zadowolą szanowny panie. Wielu mieszkańców coraz bardziej odnosi wrażenie, że promuje pan wyłącznie siebie a „wójtowstwo” traktuje pan jak skocznie do późniejszych stanowisk. Kampania wyborcza się skończyła panie wójcie!


Tyle na dziś Waszych listów, dane autorów tylko do wiadomości redakcji

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page