top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Trzydniowa moc atrakcji w Unisławiu 21-23 czerwca

Wyczekiwane Dni Unisławia 2024 uświetnią gwiazdy wieczoru:Grzegorz Hyży – w piątek o godz. 20:00 oraz SARSA – w sobotę o godz. 20:00. Na unisławskiej scenie koncertować będzie również zespół „ABBA M.” z największymi przebojami ABBY i Boney M. oraz Adrianna Bujak – Cyran i Krzysztof Cyran, którzy zaprezentują piosenki francuskie. W Unisławiu będzie się działo i to przez trzy dni, od 21 do 23 czerwca (piątek – niedziela). 


Oficjalne otwarcie plenerowego wydarzenia nastąpi w piątek, 21 czerwca o godz. 15:00 w parku. Przygotowano moc atrakcji, m.in. prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z gminy Unisław.


Konkurs wiedzy o Gminie Unisław i Powiecie Chełmińskim, koncert orkiestry dętej z GOK-u, warsztaty robotyki – makieta Unisławia z lego, pokazy iluzji, kosmiczny pokaz baniek mydlanych, gry i zabawy rodzinne oraz uroczystą galę wręczenia tytułu „Sportowca Roku Gminy Unisław 2023”.


W sobotę, 22 czerwca, organizatorzy zapraszają do kibicowania uczestnikom imprezy biegowej zaliczanej do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Mowa o XIX Półmaratonie i Dziesiątce Unisławskiej – biegu oraz marszu Nordic Walking. Start zawodów o godz. 10.00. Tego dnia część artystyczna rozpocznie się o godz. 15.00.  Na scenie pojawi się m.in. zespół „Miód” (godz. 17:00), działający przy Gminnym Ośrodku Kultury.


Nie zabraknie także występów wokalnych, animacji dla dzieci i występu „Aktywnych seniorów”. Piątkowy i sobotni program zwieńczy zabawa pod chmurką w parku do godz. 2:00.


Dodatkowymi atrakcjami zapewnionymi przez organizatorów są: strefa food trucków, loty helikopterem nad Unisławiem, lunapark, przejażdżki konne, promocyjne stoiska wystawców, zakątek animacji GOK-u, Przystanek Biblioteki oraz zabawy dla publiczności. 


W niedzielę, 23 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z muzyką klasyczną. Zaśpiewa Katarzyna Jaracz, a na organach zagra Anna Chmielewska w kościele p.w. Św. Bartłomieja w Unisławiu.Zapraszamy do wspólnego świętowania w Unisławiu! (piątek – sobota, park w Unisławiu przy ul. Parkowej 22, niedziela, Kościół p.w. Św. Bartłomieja w Unisławiu przy ul. Chełmińskiej 57).

391 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page