top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Zapomniana lojalność

Bez lojalności ludzie zmienialiby swoje zobowiązania tak często, jak zmieniają ubranie. Jednego dnia opowiadają się za tym, drugiego za tamtym. Nie możesz liczyć na ludzi, którzy nie są lojalni, ponieważ gdy sytuacja staje się trudna, nielojalni ludzie odchodzą. Ci, którzy liczyli na ich wsparcie, zostają zdradzeni
CZYM JEST LOJALNOŚĆ?

Lojalność to obrona czegoś, w co się wierzy, posiadanie niezachwianej wiary. Lojalność to bycie wiernym swojej rodzinie, krajowi, przyjaciołom lub ideałom.


To wspieranie osoby, kraju lub sprawy, gdy sytuacja staje się trudna, a także gdy jest dobrze. Kiedy jesteś lojalnym przyjacielem, nawet jeśli ktoś cię zawiedzie lub zrani, nadal będziesz przy nim trwać.


Kiedy praktykujesz lojalność, nie zmieniasz się z dnia na dzień. Pozostajesz wierny komuś lub czemuś, chyba że masz powód sądzić, że twoja lojalność została zdradzona. Lojalność opiera się na zobowiązaniach — takich, które podejmujesz i które planujesz zachować na zawsze.


Kiedy praktykujesz lojalność, ludzie wiedzą, co reprezentujesz. Twoi przyjaciele i rodzina wiedzą, że będziesz ich wspierać bez względu na to, co się stanie. Kiedy jesteś lojalny w swoim oddaniu innym, oni wiedzą, że nic nie może stanąć między tobą.


DLACZEGO PRAKTYKOWAĆ LOJALNOŚĆ?

Bez lojalności ludzie zmienialiby swoje zobowiązania tak często, jak zmieniają ubranie. Jednego dnia opowiadają się za tym, drugiego za tamtym. Nie możesz liczyć na ludzi, którzy nie są lojalni, ponieważ gdy sytuacja staje się trudna, nielojalni ludzie odchodzą. Ci, którzy liczyli na ich wsparcie, zostają zdradzeni.


Nielojalni ludzie obiecują, że będą tam na zawsze. Następnego dnia już ich nie ma.

Kiedy ćwiczysz lojalność, ludzie wiedzą, że mogą na ciebie liczyć. Osoby godne Twojej lojalności mogą mieć pewność, że nigdy nie będą musiały Cię wspierać. Kiedy ćwiczysz lojalność, budujesz przyjaźnie, które trwają wiecznie.


JAK PRAKTYKOWAĆ LOJALNOŚĆ?

Lojalność praktykujesz poprzez przywiązanie się do osoby, kraju lub ideału. Musisz być bardzo ostrożny przy wyborze tego, w co się angażujesz, ponieważ jeśli będziesz lojalny, długo będziesz wytrwać w tym zobowiązaniu. Upewnij się, że osoba, przekonanie lub kraj w dalszym ciągu są godne Twojej lojalności. Jeśli ktoś znudzi się wykorzystywaniem Twojej lojalności do złych celów lub złamie wobec Ciebie wiarę, musisz zdecydować, czy uważasz za stosowne nadal być lojalnym.


Lojalność to bycie silnym w tym, w co wierzysz lub na czym ci zależy. To ochrona czegoś lub kogoś, w kogo wierzysz. Kiedy jesteś lojalny, wspierasz osobę, kraj lub sprawę w dobrych i złych czasach.


Jeśli jesteś lojalny wobec rodziny, stajesz w obronie brata lub siostry, gdy inni postępują wobec nich niesprawiedliwie. Jeśli jesteś lojalny, jesteś godny zaufania.

46 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page