top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Tradycja przekazywana z ojca na syna - Smak Tradycji

Od wielu miesięcy rozsmakowaliśmy się w tradycyjnych smakach Podlasia - polecamy Wan radiowoO sobie mówią....


....Zamiłowanie do wyrabiania wędlin w naszej rodzinie było przekazywane z pokolenia na pokolenie. Połączenie pasji, pracowitości oraz umiejętności masarskich wyniesionych z domu pozwoliło braciom Marcinowi i Piotrowi Tieślukom stworzyć w 2009 r. firmę Smak Tradycji.Tak oto na pograniczu trzech pięknych regionów geograficznych: Puszczy Białowieskiej, Doliny Biebrzy oraz Puszczy Knyszyńskiej powstała marka, która coraz prężniej wpisuje się w mapę specjałów Polski północno-wschodniej. Pieczołowicie dopracowane staropolskie receptury dziś zachwycają mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale całego kraju.
W naszej ofercie znajdują się wędliny, kiełbasy oraz takie przysmaki jak wiejski salceson, słonina solona czy kaszanka gryczana. Na każdym etapie produkcji dbamy o doskonałą jakość, dlatego też nasze wyroby powstają z wysokogatunkowego mięsa. Używamy wyłącznie naturalnych, odpowiednio dobranych przypraw, gwarantując niepowtarzalne doznania smakowe, które na pewno nie zakończą się pojedynczą degustacją. Wspaniały zapach wędlin zawdzięczamy wędzeniu drewnem olchowym, dębowym oraz bukowym. Tradycja przekazywana z ojca na syna zobowiązuje, by w naszych wyrobach nie było sztucznych konserwantów, wypełniaczy, barwników ani substancji wiążących wodę.


To wszystko sprawia, że kto raz spróbuje naszych wyrobów, na długo nie potrafi zapomnieć o ich zniewalającym smaku!Pasja i dbałość o jakość zostały uhonorowane certyfikatem “Doceń polskie”, który jest przyznawany artykułom spożywczym polskiego pochodzenia cechującym się wysoką jakością i wyjątkowym smakiem.

Co więcej, wszystkie zgłoszone przez nas wyroby otrzymały oznaczenie “TOP PRODUKT”, co oznacza, że uzyskały maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.
Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami mailowo: smaktradycjimarcin@wp.pl bądź telefonicznie 665 340 88844 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Post: Blog2_Post
bottom of page