top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Reklama w Radio Kuropatwa

Radio to więcej niż spot - reklamuj się u nas
Dla sieci handlowych czy sklepów - radio to naturalny kanał komunikacji. Od lat branża zna siłę tego medium i wykorzystuje go w swoich strategiach marketingowych. To właśnie takie atuty jak: zasięg , niski koszt dotarcia do grupy celowej czy możliwość natychmiastowej reakcji marketingowej - czynią radio atrakcyjnym medium reklamowym. Radio odpowiada na potrzeby, stąd wzrost i coraz większa popularność tego medium wśród reklamodawców


Radio informuje, edukuje, przypomina, jest długo słuchane, towarzyszy w każdym miejscu i zazwyczaj jest to jedyne medium towarzyszące w drodze na zakupy. Przede wszystkim radio posiada unikalną cechę – idealnie odpowiada na potrzeby częstych promocji, wyprzedaży, tygodni tematycznych itd. Radio – sprzedaje, a to główny cel handlu i każdego biznesu.

Kluczem do sukcesu jest kreatywność, a radio wykorzystuje siłę wyobraźni i stymuluje ją jak żadne inne medium. Radio nie wymaga budowy dekoracji, doboru kostiumów i zatrudniania rzeszy statystów.

Wraz z rozwojem technologii i mobilności radio nieustannie jest ze swoim słuchaczem zawsze i wszędzie. Dostarcza coraz bogatszych treści i już dziś jest interaktywną, multimedialną platformą w Internecie oraz aplikacjach mobilnych. Jest medium, które świetnie współgra z social mediami i Internetem i to właśnie tam dystrybuuje obraz, który jest tworzony przy akcjach reklamowych szytych na miarę. W ostatnich latach coraz częściej radio słyszymy spoza studia, skąd relacjonowane są wydarzenia, akcje realizowane w ramach komunikacji marketingowej danej marki.

122 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page