top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPiotr Wiśniewski

Sobotni wieczór w Kończewicach to prawdziwy wehikuł czasu

Już w sobotę 29. czerwca czeka nas prawdziwa podróż w czasie.

Przeniesiemy się do czasów Polskiej Rezeczpospoliej Ludowej czyli PRL.Czekają na Was:


Marek Piekarczyk to wokalista i autor tekstów. Znany przede wszystkim jako długoletni lider zespołu TSA, którego był członkiem, z przerwami, od 1981 do 2018 roku. W latach 2013-2014 zasiadał w jury programu The Voice of Poland.Pod koniec lat 80. współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze "Jesus Christ Super Star". Z Teatrem Muzycznym wystąpił w blisko 100 spektaklach w Polsce i USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji, przyjętych entuzjastycznie przez krytykę i widownię.


Wokalista współpracował z polską supergrupą "Yugopolis", dla której nagrał dwie autorskie piosenki: "Gdzie jest nasza polskich Miłość" i "Czy pamiętasz?". W 2008 r. wystąpił w symfoniczno-rockowym projekcie "Night Rider Symphony" i wraz z amerykańskim chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater - Chicago zaśpiewał na koncercie inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA.


W 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka "Źródło". Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał. Marek Piekarczyk angażuje się także w projekty charytatywne - nagrał m.in. piosenkę "Wspomnienie" na płycie "Cudowny świat" dla Fundacji im. Profesora Religi.


W roku 2013 rozpoczął współpracę z programem TVP2 - "The Voice of Poland" jako jeden z trenerów i w 2014 roku odebrał "Telekamerę 2013" dla "VOP" jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody "Wiktora" jako "Osobowość telewizyjna 2013".


Podczas widowiska "MY Naród – Dźwięki Solidarności" będziecie mieli okazję podziwiać kultowe pojazdy z czasów PRL-u!


Zorganizowano specjalny Zjazd Pojazdów z Epoki PRL, gdzie zobaczycie legendarne auta i motocykle, które królowały na polskich drogach. Będzie to wyjątkowa podróż w czasie, pełna nostalgii i wspomnień!


Będą Milicjanci i ZOMO-wcy

Będą aktorzy na ponad 1000m2 arenieW powstającym Parku Inscenizacji Historycznych

Opowiedzą Wam o SOLIDARNOSCI największym  ruchu społecznym w dziejach świata


417 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page